O nás

Společnost založil její majitel pan Martin Švácha v roce 1995 zprvu jako fyzická osoba. V souvislosti s dalším rozšířením ji později v roce 1999 transformoval do již současné podoby na společnost s ručením omezeným.

Za více než 20-ti letého úspěšného působení naší firmy na trhu jsme získali mnoho zajímavých zákazníku jak z veřejného, tak i ze soukromého sektoru. Jejich výčet je uveden v našich referencích.

V roce 2014 došlo k personální změně na pozici technického ředitele společnosti, kdy na místo p. V. Holzbauera byl dosazen dlouholetý pracovník p. Karel Chobot. Ve své funkci se osvědčil a firma pod jeho vedením nabrala nový vítr do plachet.

Začátkem roku 2016 se následně firma ŠVÁCHA – ZAHRADY VAŠICH SNŮ s.r.o. stala největším dodavatelem zahradnických a komunálních služeb celoroční venkovní údržby vojenských areálů pro Ministerstvo obrany ČR ve Středočeském kraji.

Jsme dynamická, ryze česká společnost zaměstnávající pouze české státní příslušníky. Hlavní prioritou společnosti ŠVÁCHA – ZAHRADY VAŠICH SNŮ s.r.o. je uspokojování potřeb zákazníků v požadovaných termínech a kvalitě poskytovaných služeb při optimálních nákladech společnosti. Klademe důraz na postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Na setkání a budoucí spolupráci se těší
ŠVÁCHA - ZAHRADY VAŠICH SNŮ s.r.o.

Martin Švácha - majitel firmy.